RÁMOMAT - VYSKÚŠAJTE ZADARMO VIZUALIZÁCIU RÁMOV

Novinky
22.12.2022
2022-12-22 | Krásne Vianoce a šťastný nový rok!
Vážení zákazníci, rok je takmer na konci a my sme radi, že ste ho strávili s nami. Len vďaka Vám sme mohli vyrobiť tisíce rámov, rozšíriť kolekciu o... čítať celé
29.11.2022
2022-11-29 | Vylepšujeme naše stránky
aktuálne pracujeme na zlepšení nášho webu, prehadzujeme kategórie, dopĺňame obrázky. čítať celé
11.07.2022
Prvý rok po presťahovaní
Je to tu! Ani sme sa nenazdali a už môžeme oslavovať prvý rok v našej novej hale v ulici Drahoňovského v pražských Repich. Presťahovali sme sa z lege... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Preprava euroklipov

Preprava euroklipov

Všeobecne odporúčame dopravcom zasielať euroklipy s plexisklom. Sklenené euroklipy sú krehké a majú väčšiu tendenciu praskať, pri preprave dopravcom nie sme schopní zaručiť, že objednaný euroklip dorazí v poriadku.

Sklenené euroklipy je z dôvodu problémov s prepravou možné posielať iba v malých formátoch (do 30x42 cm) alebo na palete Toptransom.

SPS

Dopravcom SPS je možné posielať iba euroklipy s plexisklom, pre zaslanie skleneného euroklipu je potrebné zvoliť dopravcu Toptrans. Váha zásielky nesmie presiahnuť 10 kg a dĺžka balíka nesmie presiahnuť 2 m.

Toptrans

Sklenené euroklipy odporúčame prepravovať dopravcom Top Trans, pri preprave skla je najspoľahlivejšie a väčšinou uzná reklamáciu, ale treba prekontrolovať zásielku pred vodičom. Pokiaľ Vaša zásielka bude obsahovať viac sklenených kusov, tak Váš tovar zabalíme do viacerých počtu balíkov alebo na papierovú paletu. Cena dopravy sa nepočíta na kusy, ale na celkovú výslednú váhu. Váha sa v košíku vypočítava automaticky. Veľkosť zásielky nie je obmedzená.

 

Ceny jednotlivých dopravcov môžete nájsť na stránke dopravy

Prosíme, aby ste vždy zásielku skontrolovali pred prepravcom, prípadne ju neprevzali. Zásielka môže zvonku vyzerať nepoškodene. Sklo je náročné na prepravu, preto sa môže stať, že aj napriek zabaleniu do hrubého kartónu dorazí tovar rozbitý. Pokiaľ poškodenie zistíte až po rozbalení, tak poškodený tovar vrátane obalu vyfoťte a pošlite na email eshop@dantik.cz

Dostupnosť:

Klipy na mieru, alebo klipy, ktoré nie sú skladom sú dostupné vždy do týždňa po objednaní. Tovar objednaný do piatku 12:00 potom expedujeme v utorok večer. Ak teda objednáte napríklad v utorok, treba počkať týždeň, pokiaľ objednáte v piatok dopoludnia, bude pripravený na expedíciu v utorok popoludní.

Euroklipy na mieru s atypickými rozmermi je nutné platiť vždy vopred. Pri štandardných euroklipoch je možné zvoliť platbu vopred aj na dobierku. Pokiaľ Vám spôsoby platby nevyhovujú, zvoľte v platbe ''Kontaktovať''. Kolegyňa sa s Vami spojí a preberie s Vami ďalšie možnosti. V prípade problémov s platbou nás neváhajte kontaktovať na emaile eshop@dantik.cz alebo na telefónnom čísle +420 251 680 209.

Maximálne odporúčané rozmery pri sklenených euroklipoch sú 70x100cm pri plexisklových sú rozmery 120x190 cm. Hoci väčšie rozmery ako 70x100 zákazníci požadujú, napriek tomu ich už nepovažujeme za vhodné. Pri veľkých formátoch plexiskla môže dochádzať k vydutiu alebo skrúteniu, sklo je vo väčšom formáte veľmi ťažké a často praská.

 

DANTIK, s.r.o. / Praha 5 / telefon: +420 251 680 209 / e-mail: eshop@dantik.cz / IČ: 63075652

Podľa zákona o evidenci tržieb je prodávajúci povinný vystaviť kupujůcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatů tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

 

     

 

 Dantik.cz na FAVI.sk

 

DANTIK, s.r.o.