Vyberte si rámček na mieru
Novinky
11.07.2022
Prvý rok po presťahovaní
Je to tu! Ani sme sa nenazdali a už môžeme oslavovať prvý rok v našej novej hale v ulici Drahoňovského v pražských Repich. Presťahovali sme sa z lege... čítať celé
24.06.2022
Euroclipy na mieru - distribúcia posunutá na 12.7.2022
Objednávky euroklipov na mieru prijaté v období od piatku 24.6. po 10:00 do piatku 8.7. do 10:00 budú z dôvodu štátnych sviatkov 5. - 6. 7. pripravené... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
 1. Úvod
 2. Poradenstvo po emaile

Poradenstvo po emaile

Poradenstvo na diaľku

Pokiaľ si nevyberiete z našich rámov na mieru a chcete aby váš obrázok vyzeral ešte lepšie a zároveň zatiaľ nechcete posielať obrázok k nám na rámovanie poštou, (čo je teda pre výber správnej kombinácie rámov vhodnejšie) môžete nám skúsiť poslať fotku vášho obrázku na ramovani@dantik.cz a orientačné rozmery. Naše pofesionálne predavačky sa o vás postarajú ako by ste prišli na predajňu a navrhnú kombinácie rámov a paspart, ako by sa dal obrázok zarámovať, aby mal nejakú úroveň a na prvý pohľad bolo vidieť, že má zákazkový rám.

Jediné s čím treba počítať je, že nebudeme navrhovať žiadny euroklip ani sériové rámy, čo považujeme iba za základ. Takmer všetko okrem plátien má mať (naozajstnú 1,4 mm silnú) paspartu a možno aj druhý rám ako vložku.

Pokiaľ sa vám budú návrhy páčiť a bude vám vyhovovať cena rámov, môžete nám obrázok poslať a všetko vyrobíme a zarámované pošleme späť, alebo vám vyrobíme rám a obrázok si do neho vložíte sami. Len prosím vydžte pár dní, kým kolegyne návrhy spracujú.

Cena:
EUR
EUR
Zobrazujem 1-1 z 1
  Poradenství po mailu
  do 48 hodín 1 ks
  ks
  Produktov na stránku 72144216

  DANTIK, s.r.o. / Praha 5 / telefon: +420 251 680 209 / e-mail: eshop@dantik.cz / IČ: 63075652

  Podľa zákona o evidenci tržieb je prodávajúci povinný vystaviť kupujůcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatů tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

   

       

   

  DANTIK, s.r.o.