Novinky
11.07.2022
Prvý rok po presťahovaní
Je to tu! Ani sme sa nenazdali a už môžeme oslavovať prvý rok v našej novej hale v ulici Drahoňovského v pražských Repich. Presťahovali sme sa z lege... čítať celé
24.06.2022
Euroclipy na mieru - distribúcia posunutá na 12.7.2022
Objednávky euroklipov na mieru prijaté v období od piatku 24.6. po 10:00 do piatku 8.7. do 10:00 budú z dôvodu štátnych sviatkov 5. - 6. 7. pripravené... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
  1. Úvod
  2. Rámy na obrazy
  3. Komponenty rámov na obrazy

Komponenty rámov na obrazy

Keďže patríme medzi najväčšie rámárstvo v Českej republike a zásobujeme zhruba 350 rámárov polotovarmi, z ktorých sa dá zložiť rám na obraz, je možné si ho u nás taktiež objednať.

Všetko vyrábame na mieru za ceny štandardných rámov, avšak pokiaľ vyložene nepotrebujete len niektoré časti, je vhodnejšie objednať kompletný rám.

Napríklad nebudete mať problémy s prípadným uchytením obrázku do rámu, pretože kompletný rám je vybavený flexisponkami a pokiaľ si objednáte iba samostatný rám, nebudeme vedieť, čo presne do rámu na obraz chcete vložiť, teda akú máme urobiť medzeru medzi predným sklom a zadnou doskou.

Rámy rozkladáme na:

  • Samotný rám na obraz
  • Sklo / plexi
  • Podklad (chrbát)
  • Háčik
  • Flexisponky (na uchytenie chrbta do rámu)
  • Lepiacu pásku (na prichytenie obrázku a zalepenie rámu zozadu kvôli prachu)
Cena:
EUR
EUR
Profil
Profil číslo
Barva
Rozměr A
Rozměr B
Sklo/Plexi
Kolekce
Materiál
Možnost upravit na míru
Orientace
Zboží

DANTIK, s.r.o. / Praha 5 / telefon: +420 251 680 209 / e-mail: eshop@dantik.cz / IČ: 63075652

Podľa zákona o evidenci tržieb je prodávajúci povinný vystaviť kupujůcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatů tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

 

     

 

 Dantik.cz na FAVI.sk

 

DANTIK, s.r.o.