RÁMOMAT - VYSKÚŠAJTE ZADARMO VIZUALIZÁCIU RÁMOV

Novinky
22.12.2022
2022-12-22 | Krásne Vianoce a šťastný nový rok!
Vážení zákazníci, rok je takmer na konci a my sme radi, že ste ho strávili s nami. Len vďaka Vám sme mohli vyrobiť tisíce rámov, rozšíriť kolekciu o... čítať celé
29.11.2022
2022-11-29 | Vylepšujeme naše stránky
aktuálne pracujeme na zlepšení nášho webu, prehadzujeme kategórie, dopĺňame obrázky. čítať celé
11.07.2022
Prvý rok po presťahovaní
Je to tu! Ani sme sa nenazdali a už môžeme oslavovať prvý rok v našej novej hale v ulici Drahoňovského v pražských Repich. Presťahovali sme sa z lege... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
  1. Úvod
  2. Veľkoobchod
  3. O nás a veľkoobchode
Pár informácií o veľkoobchode

500 DRUHOV LÍŠT
150 000 METROV RÁMARSKÝCH LÍŠT BEZ VÝPADKOV
DODANIE NASLEDUJÚCI DEŇ S MINIMÁLNOU PREDĽVOU
INVIDIUÁLNY PRÍSTUP, KOMPLETNÉ SLUŽBY A SERVIS, ZAUČENIE
KVALITNÉ TALIANSKE LIŠTY A KOMPONENTY V MÚZEÁLNEJ KVALITE
SPOĽAHLIVÁ TRETÍ NAJVÄČŠIA FIRMA A VEĽKOOBCHOD S RÁMARSKÝMI POTREBAMI V REPUBLIKE

 

O nás

Sme stabilní tretí najväčší veľkoobchod s rámárskymi potrebami v Českej republike. Naša rodinná firma vznikla po revolúcii pred 32 rokmi, máme teda vytvorenú tradíciu a povedomie o nás u drvivej väčšiny rámárov. Sami sme vychovali vyše 10 profesionálov, ktorí teraz majú svoje vlastné rámárstvo alebo pracujú v národných galériách a múzeách. Pomohli sme odštartovať a vybudovať ziskové rámárstvo desiatkam rámárov sklenárov a DTP štúdiám.

Naša rámárska partia sčíta približne 20 ľudí, ktorých rámovanie baví. To je vidieť na odvedenej práci a prístupe.

Väčšina našich výrobcov líšt sídli v Taliansku, s ktorými máme dlhodobý priateľský vzťah. Časť líšt si necháme vyrábať priamo pre nás na zákazku.

V roku 2021 sme dostavali vlastnú halu. Na ploche 2200 m2 sme vytvorili väčšie sklady s vhodnými technickými podmienkami, výrobou, expedíciou a úplne novým showroomom.

Ako to u nás vyzerá? (pripravujeme)

Showroom (pripravujeme)

Služby a servis

Pre veľkoobchodných zákazníkov môžeme predovšetkým ponúknuť stálu ponuku líšt so všetkými ďalšími komponentmi i muzejnej kvality s minimálnymi výpadkami sortimentu. V sklade nájdete cez 150 000 metrov rámárskych líšt.

Vo veľkoobchodnej kolekcii ponúkame približne 500 druhov líšt, z ktorých si môžete doplniť alebo celkovo vytvoriť Váš vzorkovník. Lišty sú mnohých druhov a štýlov, preto si na svoje príde naozaj každý.

Náš servis je založený najmä na rýchlosti, ochote a prístupe.

Zákazky objednané do 13:00 expedujeme ten istý deň po celej SR.

Nič nie je vždy bezchybné a bez problémov, preto reklamácie (ako z výroby, tak z dopravy) riešime takmer okamžite a ústretovo.

Udržujeme kontakt so svojimi zákazníkmi. Urobíme si k vám cestu, telefonicky či emailom s vám komunikujeme a sme tu vždy pre vaše otázky a prosby. Aktívny a pozitívny prístup a komunikácia je pre nás veľmi dôležitá.

Takže ste sa s nami spojili, máte od nás vzorkovník na stene, veľa elánu a obrázkov, ktoré potrebujú dať fazónu?

Nemusíte objednávať celé lišty. Okrem klasickej metráže ponúkame aj CHOPSERVISE, kedy Vám prídu jednotlivé časti rámu a vy ich len spolu s obrázkom skompletizujete. Že s tým nemáte skúsenosti a pomôcky? Nevadí. Všetko Vám vysvetlíme, poradíme s príslušenstvom a drobnými prístrojmi a prezradíme vám všetky rady a tipy. Rámy môžete vo svojom okolí ponúkať aj do týždňa.

Video (pripravujeme)

Informácie k vstupu do veľkoobchodu

Ak ste rámári, sklenári, DTP štúdio a chcete ponúkať rámovanie ako novú službu vašim zákazníkom alebo len rozšíriť svoj vzorkovník, napíšte nám do chatu vpravo, na email dantik@dantik.cz, zavolajte, alebo si k nám urobte rovnú cestu na dobrú kávu. Ukážeme vám všetko potrebné a možno budete milo prekvapení, ako fungujeme. Spojte s nami, radi sa o svoje skúsenosti podelíme aj s vámi. Pomôžeme sa sortimentom, cenotvorbou, konkurenciou

DANTIK, s.r.o. / Praha 5 / telefon: +420 251 680 209 / e-mail: eshop@dantik.cz / IČ: 63075652

Podľa zákona o evidenci tržieb je prodávajúci povinný vystaviť kupujůcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatů tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

 

     

 

 Dantik.cz na FAVI.sk

 

DANTIK, s.r.o.