RÁMOMAT - VYSKÚŠAJTE ZADARMO VIZUALIZÁCIU RÁMOV

Novinky
22.12.2022
2022-12-22 | Krásne Vianoce a šťastný nový rok!
Vážení zákazníci, rok je takmer na konci a my sme radi, že ste ho strávili s nami. Len vďaka Vám sme mohli vyrobiť tisíce rámov, rozšíriť kolekciu o... čítať celé
29.11.2022
2022-11-29 | Vylepšujeme naše stránky
aktuálne pracujeme na zlepšení nášho webu, prehadzujeme kategórie, dopĺňame obrázky. čítať celé
11.07.2022
Prvý rok po presťahovaní
Je to tu! Ani sme sa nenazdali a už môžeme oslavovať prvý rok v našej novej hale v ulici Drahoňovského v pražských Repich. Presťahovali sme sa z lege... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Podložky pod puzzle

Rýchla orientácia:

  • Podložky pod puzzle z kartónu (Lacnejšie)
  • Podložky pod puzzle z HDF (Pevnejšie)
  • Podložky pod puzzle z Aboardu (Samolepiaci)

vyrobíme vám akýkoľvek rozmer zadnej dosky v našom konfigurátore TU

Cena:
EUR
EUR
Výrobca
Zobrazujem 1-4 z 4
Produktov na stránku 72144216

Podložky pod puzzle z kartónu (s háčikom) - Lacnejšie

Papierový kartón s hrúbkou 2mm a gramážou 1400g/m2 nastrihaný na konkrétny rozmer je vhodný ako zadná strana rámu ale aj podložka pod puzzle. Kartón má šedivú farbu.

Na jednej strane sú narazené háčiky ako na výšku, tak na šírku (nie je teda žiadny problém následne puzzle zavesiť na stenu) Na druhú stranu môžete nalepiť Puzzle, obrázok atď.

Kartón potom môžete vložiť do rámu, rám visí za háčik v podklade. Rám teda nemusí byť tak masívny, ako v prípade, keby obraz visel priamo za rám.

Maximálny rozmer knihárskej lepenky je 70x100cm

 

Podložky pod puzzle z HDF (s háčikom) - Pevnejšie

Narezaná HDF doska na konkrétny rozmer je vhodná ako zadná strana rámu ale aj podložka pod puzzle. Doska je z jednej strany prírodná, z druhej - vonkajšia je biela.

Na bielej strane sú narazené háčiky ako na výšku, tak na šírku (nie je teda žiadny problém následne puzzle zavesiť na stenu)

Na druhú hnedú stranu môžete nalepiť Puzzle, obrázok atď. Pred lepením odporúčame dosku utrieť vlhkou handrou, aby sa zbavila prípadného prachu, na ktorom lepidlo často nedrží.

Dosku potom môžete vložiť do rámu. Rám potom visí za háčik v podklade a nemusí byť tak masívny, ako v prípade, keby obraz visel priamo za rám.

 

Podklad k rámom na obrazy z VL5
(s háčikom na prianie)

Narezaná lepenka z VL5 (5 vrstvová lepenka s mikrovlnou pre väčšiu pevnosť) je 5 mm hrubý sandwich hnedej farby.

Maximálny rozmer päťvrstvovej lepenky je 150x105cm

Dosku potom môžete vložiť do rámu. Pokiaľ zvolíte háčiky, je možné zavesiť na stenu aj samotnú dosku, prípadne potom ak zvolíte slabý rám, sú háčiky v zadnej doske často vhodnejšie.

U vlnitej lepenky nalisovaný háčik drží perfektne, vytlačí ale do dosky koliesko av mieste háčika sa z 5mm stane cca len 2mm. V 99% to nevadí, pokiaľ ale máte zámer priamo na dosku lepiť slabý papier (puzzle treba nie sú problém, rovnako tak použitie ako chrbát do rámu) treba s tým počítať

 

Podklad k rámom na obrazy z A-board (s háčikom na prianie)

Narezaná doska z A-boardu je ideálna tam, kde rovno na zadnú dosku potrebujete niečo nalepiť (napríklad fotografiu, nejakú tlač) Je to 5mm hrubý sandwich, ktorého jadro je polystyrén z hornej a spodnej strany potiahnutý silným papierom, následne potiahnutý vrstvou polyetylénu, aby menej sála vodu a jedna strana je potom opatrená akrylátovým lepidlom.

Pokiaľ pred puzzle nebudete dávať sklo odporúčame lepenie puzzlí skôr na iné dosky ako MDF a to ideálne nejakým lepidlom typu chemopren – napr od 3M SL77. Puzzle sú totiž zospodu plastické a na celkom rovnú dosku A-boardu sa neprilepia v celej ploche, ale iba po okrajoch, v čase sa môže odchlípnout – chemoprénové lepidlá a iné lepidlá, ktorým nevadí silnejšia škára sú teda vhodnejšie, na Aboard ich ale nedávajte.

Maximálny rozmer A-boardu je 100x200cm

DANTIK, s.r.o. / Praha 5 / telefon: +420 251 680 209 / e-mail: eshop@dantik.cz / IČ: 63075652

Podľa zákona o evidenci tržieb je prodávajúci povinný vystaviť kupujůcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatů tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

 

     

 

 Dantik.cz na FAVI.sk

 

DANTIK, s.r.o.