RÁMOMAT - naše rámy na mieru s VIZUALIZÁCIOU A EXPEDÍCIOU DO 48 HODÍN > KLIKNITE TU <

Novinky
22.12.2022
2022-12-22 | Krásne Vianoce a šťastný nový rok!
Vážení zákazníci, rok je takmer na konci a my sme radi, že ste ho strávili s nami. Len vďaka Vám sme mohli vyrobiť tisíce rámov, rozšíriť kolekciu o... čítať celé
29.11.2022
2022-11-29 | Vylepšujeme naše stránky
aktuálne pracujeme na zlepšení nášho webu, prehadzujeme kategórie, dopĺňame obrázky. čítať celé
11.07.2022
Prvý rok po presťahovaní
Je to tu! Ani sme sa nenazdali a už môžeme oslavovať prvý rok v našej novej hale v ulici Drahoňovského v pražských Repich. Presťahovali sme sa z lege... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
  1. Úvod
  2. Klasické rámovanie
  3. Rámovanie STANDARD

Rámovanie (zastavte sa osobne)

Firma Dantik - Danilo Česal založená v roku 1989 patrí medzi najväčšie siete s obchodmi s rámovaním v Českej rebublice. Okrem prevádzkovania veľkoobchodu a dodávania tovaru do cca 350 rámárskych firiem v Českej republike, vlastnia 3 kamenné predajne a eshop.

Kde nás nájdete:

Zatiaľ máme iba predajne v Prahe a to na Prahe 3 – Flóra, Prahe 6 – Hradčanská a Prahe 6 – Řepy. Presné adresy, telefónne čísla a otváraciu dobu si môžete nájsť v kontaktoch.

Ak nie ste z Prahy, sme pre vás schopní urobiť aspoň to, že v prevádzke na Prahe 6 - Řepy, vám po predchádzajúcom dohovore zarámujeme obrázok na počkanie, alebo aspoň tak, aby ste si ho mohli odviezť, až pôjdete popoludní späť domov.

Zacielenie zákazníkov:

V našich predajniach sa snažíme uspokojiť zákazníkov, ktorí požadujú strednú a vysokú kvalitu tovaru a služieb, lacnejší tovar (nie však menej kvalitný – len v menšom sortimente a bez niektorých služieb) sme presunuli na náš eshop.

Sklady, servis, poradenstvo:

Našou hlavnou silnou stránkou je zázemie, ohromné ​​sklady a špeciálne školené predavačky na našich predajniach, ktoré sú schopné aj z obyčajnej výšivky urobiť skutočné dielo. Pokiaľ nám dáte príležitosť Vám poradiť, našou snahou je zarámovať všetko, čo k nám prinesiete tak, aby každý z vašich priateľov spoznal, že sa jedná o rámovanie na mieru a nie rám z obchodného centra.

Ceny:

Vždy s vami vyskúšame množstvo rôznych variant (štandardne približne okolo 20 variant), ​​ako by rámovanie mohlo vyzerať. Ceny sa samozrejme líšia. Z toľkých variant si ale veľmi pravdepodobne vyberiete.

Ako počítame ceny:

Máme vlastný software, ktorý nám ceny počíta, všeobecne však možno povedať, že cena vychádza zo spotreby materiálu, rôzne lišty majú rôznu cenu. Bez rozmerov vám nie sme schopní povedať žiadnu cenu, pokiaľ ale prídete na predajňu, zmeriame si rozmery, vyberieme napríklad 20 druhov líšt a behom chvíľky vám povieme cenové rozdiely medzi variantmi.

Kvalita a záruka:

Za našou kvalitou si stojíme. Na náš tovar poskytujeme predĺženú záruku 26 mesiacov. Pokiaľ by sa objavila nejaká vada aj po tomto termíne, nemal by byť problém obrázok opraviť. V súčasnej dobe dokonca uvažujeme o ďalšom predĺžení záruky.

Vo výrobe si značíme, čo kto kedy robil, máme vypracované riadenie kvality aj vlastný software, ktorý celú výrobu riadi. Prípadné reklamácie berie majiteľ firmy Danilo Česal veľmi vážne, o každej musí vedieť, každú podpísať v internom systéme. V prípade nespokojnosti zákazníka sú zamestnanci, ktorí svoju prácu neurobili v 100% kvalite, finančne postihovaní a to rádovo sto korún za každú chybičku.

Vyskúšajte nás a pokiaľ by ste neodchádzali z našej predajne nadšení z výsledku, dajte nám vedieť na eshop@dantik.cz

Doba výroby:

Doba výroby rámov závisí od predajne, na ktorú vašu zákazku donesiete. Každý utorok a štvrtok večer z predajní zvezieme zákazky do prevádzky Drahoňovského 1425/11, Praha 6 - Řepy. Ešte než vaša zákazka dorazí na dielňu, máme už dopredu vyrobené rámy, pasparty a narezané sklo. Nasledujúci deň zákazku skompletizujeme a pripravíme na expedíciu späť na predajňu, na ktorej si chcete zákazku vyzdvihnúť. Pokiaľ teda zadáte zákazku v pondelok, v utorok odíde do výroby, vo štvrtok ju opäť privezieme na predajňu av piatok si ju môžete vyzdvihnúť. Všetko sa dá urýchliť tým, že si priplatíte kuriéra. Také zákazky potom spracovávame a vyrábame v zasadnutí ihneď.

VIP servis (skúste nás zaskočiť)

Pre najnáročnejších zákazníkov je k dispozícii naša predajňa v Prahe 6 - Řepy. Tu máme dielne, sklady, vlastné vývojové oddelenie, zákazkovú výrobu líšt, vykonávame základné reštaurátorské práce, máme tu stoláreň a ďalšie zázemie. K dispozícii je tu 12 profesionálov. Rámári, adjustéri, paspartéri, grafici, reštaurátori, odborníci na marketing, rezbári, dizajnéri, stolári a ďalší. Je veľmi nepravdepodobné, že by sme tu nedokázali vyrobiť čokoľvek, čo sa týka nášho odvetvia, alebo vám aspoň nedokázali poradiť. V tomto režime sme schopní pri individuálnej kalkulácii vyrobiť aj veci, ktoré štandardne nerobíme, alebo sa dajú zohnať len mimo našej republiky.

Náš tovar a dodávatelia:

Už od revolúcie sme silne viazaní na Taliansko, ktoré je vo svete rámovania niečo ako Francúzsko pre módu. Za cca 25 rokov sme vyskúšali a spolupracovali s minimálne stovkami firiem, ktoré boli v rôznych obdobiach na vrchole a spĺňali požiadavky slovenských zákazníkov. V súčasnej dobe v Taliansku spolupracujeme so zhruba 20 výrobcami. Niektorí vyrábajú lišty priamo pre nás, od niektorých berieme len niečo z ich produkcie. Pre vzťahy s Talianskom máme dokonca vlastného talianskeho nákupcu. Ďalej spolupracujeme s dodávateľmi v Nemecku, Anglicku, Holandsku. Zvyšok sa snažíme vyplniť českými a slovenskými dodávateľmi.

Vyskúšajte nás a snáď aj Vy sa budete vracať:

Prevažná väčšina našich zákazníkov sa vracia a rámuje u nás opakovane. Našou primárnou snahou je, aby sme nikomu nedali zámienku na nespokojnosť. Z každej chyby si berieme ponaučenie a upravujeme systém tak, aby k nej znova nemohlo dôjsť. Za 25 rokov prevádzky sme sa toho naučili skutočne veľa.

DANTIK, s.r.o. / Praha 5 / telefon: +420 251 680 209 / e-mail: eshop@dantik.cz / IČ: 63075652

Podľa zákona o evidenci tržieb je prodávajúci povinný vystaviť kupujůcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatů tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

 

     

 

 Dantik.cz na FAVI.sk

 

DANTIK, s.r.o.