RÁMOMAT - VYSKÚŠAJTE ZADARMO VIZUALIZÁCIU RÁMOV

Novinky
22.12.2022
2022-12-22 | Krásne Vianoce a šťastný nový rok!
Vážení zákazníci, rok je takmer na konci a my sme radi, že ste ho strávili s nami. Len vďaka Vám sme mohli vyrobiť tisíce rámov, rozšíriť kolekciu o... čítať celé
29.11.2022
2022-11-29 | Vylepšujeme naše stránky
aktuálne pracujeme na zlepšení nášho webu, prehadzujeme kategórie, dopĺňame obrázky. čítať celé
11.07.2022
Prvý rok po presťahovaní
Je to tu! Ani sme sa nenazdali a už môžeme oslavovať prvý rok v našej novej hale v ulici Drahoňovského v pražských Repich. Presťahovali sme sa z lege... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
  1. Úvod
  2. Klasické rámovanie
  3. Rámovanie televízií

Rámovanie televízií

Zarámovaná televize

 

Pokiaľ chcete do vášho bytu neobvyklý moderný bytový doplnok, určite má zmysel sa zamyslieť aj nad zarámovanou televíziou.

Zarámovaná televízia je ideálna napríklad do spálne. Nie je dôležité, či je spálňa vybavená moderne, alebo klasicky. Televízia v nej často pôsobí veľmi rušivo. Pri výbere vhodného rámu, s čím vám samozrejme radi poradíme, televízia v spálni úplne zmizne.

V televízii väčšinou môžete prepnúť do prehliadača fotografií, zobraziť na nej svoj obľúbený obraz, fotky vašich detí, alebo zážitky z dovolenky.

Existuje ešte jedna možnosť, ktorú je možné lepšie obhájiť tento perfektný bytový doplnok pred vašou ženou. Z televízie sa totiž môže v momente vypnutia stať obyčajné zrkadlo o ktorého ďalších funkciách ako prehrávanie videa, sledovanie hokeja alebo brány do internetu nemusí vaša drahá polovička ani vedieť.

Podobných televízií sme už zarámovali viac ako 50. Niektoré je možné rámovať lepšie, niektoré horšie, v zásade možno ale zarámovať prevažná väčšina LCD alebo LED panelov.

Pokiaľ budete mať záujem, navštívte nás ideálne v ulici Drahoňovského 1425/11, Praha 6 alebo volajte +420 251 680 209 či mailujte eshop@dantik.cz

DANTIK, s.r.o. / Praha 5 / telefon: +420 251 680 209 / e-mail: eshop@dantik.cz / IČ: 63075652

Podľa zákona o evidenci tržieb je prodávajúci povinný vystaviť kupujůcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatů tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

 

     

 

 Dantik.cz na FAVI.sk

 

DANTIK, s.r.o.