Novinky
29.11.2022
2022-11-29 | Vylepšujeme naše stránky
aktuálne pracujeme na zlepšení nášho webu, prehadzujeme kategórie, dopĺňame obrázky. čítať celé
11.07.2022
Prvý rok po presťahovaní
Je to tu! Ani sme sa nenazdali a už môžeme oslavovať prvý rok v našej novej hale v ulici Drahoňovského v pražských Repich. Presťahovali sme sa z lege... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Výmenný hliníkový rýchlorám

Kovové výmenné rámy

Sú kompromisné riešenie medzi klasickým zarámovaním, ktoré má nevýhodu v možnosti výmeny obrázkov (do našich drevených rámov dávame flexisponky a táto nevýhoda odpadá) a Euroklipom, ktorý naopak môže niektorým zákazníkom pripadať príliš jednoduchý.

Tieto hliníkové rýchlorámy sú vyrobené z hliníkového profilu s polguľatým profilom. Predovšetkým z dôvodu ľahkého posielania ich ponúkame s plexisklom.

Zadná doska je vyrobená doskami MDF opatrenými špeciálnymi úchytkami, ktoré umožnujú jednoduchú a rýchlu výmenu obrázku.

Do formátu 18x24 cm majú výmenné rámy zadnú stranu riešenú odlišne. Namiesto klasickej dosky s úchytkami, ktoré sa nedajú dobre v takýchto formátoch použiť, je ako zadná strana použitá doska iná opatrená stojanom. Tá je potom k rýchloramu prichytená pomocou 2 držiakov. Tieto malé výmenné rámy teda majú nožičku, zo zadnej strany ale nemusia na niekoho pôsobiť tak elegantne

Dostupnosť:

Tieto rámy sú dostupné v týchto rozmeroch zhruba do týždňa. Tovar objednaný do piatku 10:00 sa vyrába a potom expedujeme v utorok večer. Ak teda objednáte napríklad v utorok, treba počkať týždeň, pokiaľ objednáte v piatok dopoludnia, bude pripravený na expedíciu v utorok popoludní.

Pokiaľ potrebujete zarámovať svoj atypický obrázok rýchlejšie, odporúčame zvoliť rám na mieru, ktorý nájdete na tomto tu a vyrábame ihneď po objednaní.

Cena:
EUR
EUR
Formát
Formát
Sklo/Plexi
Materiál
Barva
Profil název
Zobrazujem 1-6 z 6
  Strieborná Rychlorám uzký hliník plexi číre [BN]
  Objednávky prijaté vždy do piatku 10:00 budú pripravené na distribúciu najbližší utorok 52 ks
   Čierny Rychlóram uzký hliník plexi číre [BN]
   Objednávky prijaté vždy do piatku 10:00 budú pripravené na distribúciu najbližší utorok 300 ks
   • TOP produkt
   • Novinka
   Hama rámček hliníkový CHICAGO, šedý
   Produktov na stránku 72144216

   DANTIK, s.r.o. / Praha 5 / telefon: +420 251 680 209 / e-mail: eshop@dantik.cz / IČ: 63075652

   Podľa zákona o evidenci tržieb je prodávajúci povinný vystaviť kupujůcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatů tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

    

        

    

    Dantik.cz na FAVI.sk

    

   DANTIK, s.r.o.