RÁMOMAT - VYSKÚŠAJTE ZADARMO VIZUALIZÁCIU RÁMOV

Novinky
22.12.2022
2022-12-22 | Krásne Vianoce a šťastný nový rok!
Vážení zákazníci, rok je takmer na konci a my sme radi, že ste ho strávili s nami. Len vďaka Vám sme mohli vyrobiť tisíce rámov, rozšíriť kolekciu o... čítať celé
29.11.2022
2022-11-29 | Vylepšujeme naše stránky
aktuálne pracujeme na zlepšení nášho webu, prehadzujeme kategórie, dopĺňame obrázky. čítať celé
11.07.2022
Prvý rok po presťahovaní
Je to tu! Ani sme sa nenazdali a už môžeme oslavovať prvý rok v našej novej hale v ulici Drahoňovského v pražských Repich. Presťahovali sme sa z lege... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Hotely

Pokiaľ zariaďujete, vlastníte, alebo navrhujete hotel, sme vám schopní ponúknuť rad služieb, ktoré by vás mohli zaujímať:

Izby:

Navrhneme Vám obrázky vhodné priamo do interiéru a predovšetkým izieb Vášho hotela za prijateľnú cenu (v rádoch sto korún). Môžete to byť napríklad Alfons Mucha, Jansa, rôzne fotky Prahy, staré mapy, historické grafiky a podobne.

Verejné priestory:

Môžete si vybrať z nepreberného množstva kvalitných reprodukcií obrazov. Jedná sa o úplne perfektné ofsetom tlačené obrazy na 300 gm kriedové štvrtky, niektoré ešte lakované. Tieto obrazy sú vhodné do verejných priestorov.

Hala:

Do haly Vám môžeme dodať ohromné ​​plátno napríklad vo formáte 1,60 x 5 metrov, ktoré vám napneme na blindrám, alebo aj zarámujeme.

Doprava a rozvesenie:

Samozrejme sme schopní vám všetky obrazy doviezť, rozvesiť na steny. Pritom zröntgenovať steny, aby sme nenavŕtali vodu, elektrinu, či ďalšie systémy, na stenu laserom namaľovať čiary, aby boli všetky obrazy v rovnakej výške.

Zámky na obrazy:

Aj z izieb v tých najdrahších hoteloch hostia odnášajú všetko, čo sa dá. Predovšetkým malé obrázky napr. A4, ktoré sa zmestia do kufra, často dorábame. Riešením sú špeciálne zámky na obrazy. Tie za zhruba 150 Kč bez dph výrazne sťažia každému hosťovi obraz zložiť.

Okrem uzamknutia na stene je možné využiť tieto zámky a zavesiť obraz na šikmú stenu, napríklad v podkrovných miestnostiach.

Závesné systémy:

Medzi perfektné doladenie interiéru, ktoré sa dá zaobstarať za pár tisíc korún, patria závesné systémy na obrazy. K stropu sa namontuje biela (pretierateľná) alebo strieborná lišta, z ktorej dole visí priehľadná (perlonová) alebo oceľová lanka. Na tie možno potom pomocou špeciálnych, väčšinou samodržiacich háčikov zavesiť rámy na obrazy, plátna, nástenky atď. Závesné systémy montujeme do hotelov a verejných priestorov stále častejšie, pretože 3 metre systému kúpite za zhruba 1 400 Kč bez DPH. Závesný systém si dokážete namontovať sami, alebo vám s tým môžeme pomôcť. Viac o závesných systémoch sa môžete dočítať v kategórii venovanej iba im, alebo konkrétne systém Click-rail (set). Závesné systémy perfektne doladujú a dvíhajú úroveň zavesených obrazov na „galérii“.

Plexisklo miesto skla:

Z dôvodu bezpečnosti vám namiesto skiel v rámoch môžeme do rámu dať plexisklo s UV ochranou, aby obrázky nebledli a prípadne pri rozbití neporezali Vašich hostí. Pritom toto plexi nerozoznáte od skla. Ide o veľmi kvalitný akrylát dodávaný aj do Národnej galérie.

Informačné systémy:

Vyrobíme vám ceduľu s bezpečnostnými pokynmi, požiarnymi predpismi, unikovými trasami atď., ktoré sú potrebné v každej verejnej budove.

 

 

DANTIK, s.r.o. / Praha 5 / telefon: +420 251 680 209 / e-mail: eshop@dantik.cz / IČ: 63075652

Podľa zákona o evidenci tržieb je prodávajúci povinný vystaviť kupujůcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatů tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

 

     

 

 Dantik.cz na FAVI.sk

 

DANTIK, s.r.o.