RÁMOMAT - VYSKÚŠAJTE ZADARMO VIZUALIZÁCIU RÁMOV

Novinky
22.12.2022
2022-12-22 | Krásne Vianoce a šťastný nový rok!
Vážení zákazníci, rok je takmer na konci a my sme radi, že ste ho strávili s nami. Len vďaka Vám sme mohli vyrobiť tisíce rámov, rozšíriť kolekciu o... čítať celé
29.11.2022
2022-11-29 | Vylepšujeme naše stránky
aktuálne pracujeme na zlepšení nášho webu, prehadzujeme kategórie, dopĺňame obrázky. čítať celé
11.07.2022
Prvý rok po presťahovaní
Je to tu! Ani sme sa nenazdali a už môžeme oslavovať prvý rok v našej novej hale v ulici Drahoňovského v pražských Repich. Presťahovali sme sa z lege... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Display-It (informačný systém na letáky)

 

Lankový systém – Display-it (E-clip) je flexibilný závesný predvádzací systém od Holandskej firmy ARTITEQ, ktorá patrí medzi špičky v odvetví. Je vhodný predovšetkým pre cestovné kancelárie, realitné kancelárie, pre všetkých, ktorí chcú často obmieňať prezentované informácie. V poslednej dobe sa začínajú pre svoj atraktívny dizajn a jednoduchú výmenu fotiek objavovať aj v domácnostiach (ľahko nahradia fotoalbumy a rámčeky na fotografie).

Systém je veľmi ľahko zmontovateľný. Horné pätky (úchyty), ktoré majú kĺb a pružinu, ktorá stále zaisťuje napnutie lanka, sa priskrutkujú na jednu hmoždinku do steny alebo stropu. Kĺb zaistí zvislú polohu laniek. Spodné pätky aj s kĺbom sa naskrutkujú do steny alebo podlahy a lanko visiace z horného úchytu sa iba prevlečie cez spodnú pätku. Systém ložísk a pružín zaistí zaseknutie lanka. Lanko sa môže bez problémov skrátiť na potrebnú dĺžku, po skrátení sa nerozpletá. Plexi držiaky opatrené sponami E-clip sa iba nacvaknú medzi lanká. Spony E-clip umožňujú ľahký posun plexi držiakov po lankách hore a dole, prípadne spojenie niekoľkých lankových systémov vedľa seba, čo umožňuje vodorovné alebo zvislé vystavenie prezentácií.

Montáž zaberie cca 10 minút.

Cena:
EUR
EUR
Výrobca
Šírka
Farba
Zobrazujem 1-1 z 1
  Display-It-A4 | Display-It set
  76,80 EUR
  64,00 EUR bez DPH
  76,80 EUR
  64,00 EUR bez DPH
  Skladom 2 set
  set
  Produktov na stránku 72144216

  DANTIK, s.r.o. / Praha 5 / telefon: +420 251 680 209 / e-mail: eshop@dantik.cz / IČ: 63075652

  Podľa zákona o evidenci tržieb je prodávajúci povinný vystaviť kupujůcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatů tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

   

       

   

   Dantik.cz na FAVI.sk

   

  DANTIK, s.r.o.