RÁMOMAT - VYSKÚŠAJTE ZADARMO VIZUALIZÁCIU RÁMOV

Novinky
22.12.2022
2022-12-22 | Krásne Vianoce a šťastný nový rok!
Vážení zákazníci, rok je takmer na konci a my sme radi, že ste ho strávili s nami. Len vďaka Vám sme mohli vyrobiť tisíce rámov, rozšíriť kolekciu o... čítať celé
29.11.2022
2022-11-29 | Vylepšujeme naše stránky
aktuálne pracujeme na zlepšení nášho webu, prehadzujeme kategórie, dopĺňame obrázky. čítať celé
11.07.2022
Prvý rok po presťahovaní
Je to tu! Ani sme sa nenazdali a už môžeme oslavovať prvý rok v našej novej hale v ulici Drahoňovského v pražských Repich. Presťahovali sme sa z lege... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
  1. Úvod
  2. Ďalšie služby
  3. Pre architektov
Architekti

Pokiaľ kreslíte, navrhujete, designujete alebo inak tvoríte interiéry, veľmi radi Vám pomôžeme s dorobením finálnej podoby.

Závesné systémy na obrazy:

Stále veľmi málo známy napriek tomu cenovo zaujímavý profesionálny systém na zavesenie obrazov od špičkovej Holandskej firmy, špecializujúcej sa iba na vešanie obrazov.

S kvalitným závesným systémom sa dajú vytvoriť neskutočné steny plné obrazov. Prevesovaním, ktoré je veľmi jednoduché, potom môžete vyjadriť Váš zámer.

Zámky na obrazy:

Malé obrázky, ktoré sa dajú odniesť, je možné na stene uzamknúť. Za zhruba 150 Kč bez DPH výrazne sťaží každému hosťovi obraz zložiť. Pozrite sa na Zámok na obrazy.

Okrem uzamknutia na stenách je možné využiť tieto zámky a zavesiť obraz na šikmú stenu, napríklad v podkrovných miestnostiach.

Plexisklo:

Z dôvodu bezpečnosti Vám namiesto skiel v rámoch môžeme do rámu dať plexi s UV, aby obrázky nebledli av prípade rozbitia neporezali vašich hostí. Toto plexi nerozoznáte od skla. Ide o veľmi kvalitný a extrudovaný akrylát. Jeho hlavná výhoda je ale 95% UV absorpcie. Ide o muzeálne plexi vyrábané v Nemecku.

Reprodukcia a obrázky:

Vyrobíme pre Vás rámy a obrazy podľa vašich predstáv či už malé do izieb hotela, alebo obrovské v rádoch metrov do centrálnych hál. Môžete to byť napríklad Alfons Mucha, Jansa, rôzne fotky Prahy, staré mapy, historické grafiky. Alebo si môžete vybrať z nepreberného množstva kvalitných reprodukcií obrazov. Jedná sa o úplne perfektné ofsetom tlačené obrazy na 300 gm kriedové štvrtky, niektoré ešte lakované. Tieto obrazy sú vhodné do verejných priestorov.

Vývojové oddelenie:

Naši zamestnanci sú schopní zarámovať všetko čo prinesiete, či už rôzne pierka, listy, podkovy, ale aj čiapky, dresy, gitary a podobne. Všetko čo Vás napadne, dokážeme zarámovať. Rámy môžu svietiť alebo byť presvetlené. Zarámujeme vám televízie, schováme výdychy od radiátorov, protihlukové panely, rozvádzače za elegantné obrazy. Vytvorme vám magnetické steny, na ktorých budú držať obrazy sami.

Máme vlastnú stoláreň a reštaurátorskú dielňu. Sme schopní vyrobiť lištu práve len pre vás, opáliť drevo, vyškriabať póry, zapatinovať čokoľvek, alebo aj hádzať metál či pravé zlato alebo striebro klasickou starou metódou.

Výstavné systémy:

Pokiaľ jazdíte či prezentujete svoje diela na rôznych výstavách, veľmi užitočné sú výstavné systémy, ktoré za pomerne málo peňazí výrazne zjednodušia vešanie obrazov. Dajú sa použiť na takmer všetky výstavné panely. Pokiaľ budete mať záujem, pozrite sa na závesné systémy alebo výstavné systémy.

Odborná pomoc:

Akonáhle si nebudete s niečím istí, budete chcieť nejaké vzorky, katalógy, rady, či konzultácie, alebo sa budete chcieť prísť pozrieť napíšte nám na eshop@dantik.cz, volajte na +420 251 680 209, alebo sa zastavte v ulici Drahoňovského 142 11 Praha 17 (Řepy).

DANTIK, s.r.o. / Praha 5 / telefon: +420 251 680 209 / e-mail: eshop@dantik.cz / IČ: 63075652

Podľa zákona o evidenci tržieb je prodávajúci povinný vystaviť kupujůcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatů tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

 

     

 

 Dantik.cz na FAVI.sk

 

DANTIK, s.r.o.