RÁMOMAT - VYSKÚŠAJTE ZADARMO VIZUALIZÁCIU RÁMOV

Novinky
22.12.2022
2022-12-22 | Krásne Vianoce a šťastný nový rok!
Vážení zákazníci, rok je takmer na konci a my sme radi, že ste ho strávili s nami. Len vďaka Vám sme mohli vyrobiť tisíce rámov, rozšíriť kolekciu o... čítať celé
29.11.2022
2022-11-29 | Vylepšujeme naše stránky
aktuálne pracujeme na zlepšení nášho webu, prehadzujeme kategórie, dopĺňame obrázky. čítať celé
11.07.2022
Prvý rok po presťahovaní
Je to tu! Ani sme sa nenazdali a už môžeme oslavovať prvý rok v našej novej hale v ulici Drahoňovského v pražských Repich. Presťahovali sme sa z lege... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
  1. Úvod
  2. Klasické rámovanie
  3. Rámovanie na počkanie

Rámovanie na počkanie v Prahe

                             Urgentní

  

Najrýchlejšia možnosť, ako si nechať niečo zarámovať, je zarámovať to na počkanie.

iba na prevádzke Drahoňovského (Řepy)

 

doba výrobyna počkanie
príplatok express28,6 €
1 cesta kuriérom7,3 €

 

Rámovanie na počkanie mnoho firiem nerobí rada, alebo za ne účtuje aj stopercentné príplatky. Dôvodom je to, že rámovanie na počkanie u väčších firiem rozbúrava zabehnutý systém presne stanovených pravidiel. Malé rámárstvo potom zase často majú problém s nedostatkom tovaru na sklade.

Naša firma dodáva do 24 hodín hotové rámy cca 350 rámárom po ČR. Rýchly servis je teda to, s čím máme bohaté skúsenosti.

 

  • Všetko vyrábame v ulici Drahoňovského 1425/11 na Prahe 6. Ak pôjdete autom, bezproblémovo zaparkujete na parkovisku priamo pri hale. Ak zvolíte cestu MHD, dostanete sa k nám zo zastávky Sídliska Řepy, Blatiny alebo Slánska, od zastávky je to k nám približne 5 minút pešo. Výroba rámu nám trvá 20 – 30 minút. Posledné zákazky expres naberáme o 16:00.

 

  • Rámovanie na počkanie je potrebné oznámiť vopred, rámovanie na počkanie pre Vás prevedieme iba na adrese Drahoňovského 1425/11.

 

  • Túto službu nemožno garantovať a záleží na aktuálnej vyťaženosti výroby. Môže sa aj stať, že pred Vami bude iný zákazník s rámovaním na počkanie a výroba rámu sa pretiahne. Pokiaľ budete chcieť viac ako 3 obrázky, môže sa nám výroba pribrzdiť, pretože súčasne pracujeme na štandardných zákazkách.

DANTIK, s.r.o. / Praha 5 / telefon: +420 251 680 209 / e-mail: eshop@dantik.cz / IČ: 63075652

Podľa zákona o evidenci tržieb je prodávajúci povinný vystaviť kupujůcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatů tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

 

     

 

 Dantik.cz na FAVI.sk

 

DANTIK, s.r.o.