RÁMOMAT - VYSKÚŠAJTE ZADARMO VIZUALIZÁCIU RÁMOV

Novinky
22.12.2022
2022-12-22 | Krásne Vianoce a šťastný nový rok!
Vážení zákazníci, rok je takmer na konci a my sme radi, že ste ho strávili s nami. Len vďaka Vám sme mohli vyrobiť tisíce rámov, rozšíriť kolekciu o... čítať celé
29.11.2022
2022-11-29 | Vylepšujeme naše stránky
aktuálne pracujeme na zlepšení nášho webu, prehadzujeme kategórie, dopĺňame obrázky. čítať celé
11.07.2022
Prvý rok po presťahovaní
Je to tu! Ani sme sa nenazdali a už môžeme oslavovať prvý rok v našej novej hale v ulici Drahoňovského v pražských Repich. Presťahovali sme sa z lege... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
  1. Úvod
  2. Ďalšie služby
  3. Pedagogická činnosť
Súdne znalecké posudky - reštaurovanie nábytku

 

Súdne znalecké posudky pre štátne inštitúcie sú tiež vykonávané bezplatne alebo len za náklady.

Konzultačná činnosť je obvykle vykonávaná bezplatne alebo len za režijné náklady a to predovšetkým pre štátne inštitúcie.

Školenia a semináre

 

Školenia a semináre týkajúce sa všetkého okolo rámovania obrazov riešime individuálne. Od zamatovej revolúcie, kedy sme začali rámovať sme preškolili desiatky, možno aj 200 rámárov. Veľmi radi vás teda zaškolíme vo všetkom, čo budete pre vašu prácu potrebovať.

 

Výučba reštaurovania

Pedagogická činnosť

Firma Dantik – reštaurátorská huta, sa podieľa na výchove učňov nepretržite od Zamatovej revolúcie, má štatút strediska praktického vyučovania a Danilo Česal má všetko potrebné vzdelanie, vrátane štyroch rokov praxe na učňovskom stredisku v Horných Počerniciach. Za takmer 20 rokov pôsobenia v Prahe 5 vychoval mnoho učňov zanikajúcich remesiel, z ktorých niektorí dosiahli aj vysokoškolské tituly v oblasti umenia a kultúry, sú majiteľmi úspešných umeleckoremeselných a reštaurátorských firiem alebo sú vynikajúci remeselníci. S týmito svojimi absolventmi firma ďalej úzko spolupracuje či už poradenskou alebo konzultačnou činnosťou, poprípade formou dozoru nad jednotlivými akciami.

Túto činnosť vykonáva Danilo Česal pre Strednú odbornú školu umeleckoremeselnú v Podkovárskej ulici.

 

DANTIK, s.r.o. / Praha 5 / telefon: +420 251 680 209 / e-mail: eshop@dantik.cz / IČ: 63075652

Podľa zákona o evidenci tržieb je prodávajúci povinný vystaviť kupujůcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatů tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

 

     

 

 Dantik.cz na FAVI.sk

 

DANTIK, s.r.o.