RÁMOMAT - VYSKÚŠAJTE ZADARMO VIZUALIZÁCIU RÁMOV

Novinky
22.12.2022
2022-12-22 | Krásne Vianoce a šťastný nový rok!
Vážení zákazníci, rok je takmer na konci a my sme radi, že ste ho strávili s nami. Len vďaka Vám sme mohli vyrobiť tisíce rámov, rozšíriť kolekciu o... čítať celé
29.11.2022
2022-11-29 | Vylepšujeme naše stránky
aktuálne pracujeme na zlepšení nášho webu, prehadzujeme kategórie, dopĺňame obrázky. čítať celé
11.07.2022
Prvý rok po presťahovaní
Je to tu! Ani sme sa nenazdali a už môžeme oslavovať prvý rok v našej novej hale v ulici Drahoňovského v pražských Repich. Presťahovali sme sa z lege... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
  1. Úvod
  2. Klasické rámovanie

Zákazkové rámovanie obrazov

Prečo sa zastaviť osobne?

Rámovanie obrazov v klasickej kamennej predajni, kde nájdete 100x viac tovaru ako v eshope a predovšetkým v cene rámu máte zadarmo aj poradenstvo. Váš obraz teda bude vyzerať za podobnú cenu oveľa lepšie.

 

O nás

Rámovanie Dantik patrí medzi najväčšie rámárstvo v Českej republike. Väčšia časť kapacity firmy je venovaná veľkoobchodnému predaju rámárskeho materiálu pre viac ako 350 rámárov v Českej republike. Zároveň ale prevádzkujeme sieť vlastných rámárstiev a niekoľko e-shopov. Staráme sa tiež o množstvo popredných múzeí a galérií.

Okrem samotného rámovania a súvisiacich služieb chceme tiež poskytnúť osvetu všetkým, ktorí sa o rámovanie a obrazy zaujímajú: vysvetliť všetky pojmy, poukázať na rozdiely v kvalite. Len ten, kto o rámovaní niečo vie, môže porovnávať porovnateľné a tiež zistiť, že pekne a kvalitne zarámované dielo prináša dlhodobú spokojnosť. Máme skúsenosť, že takýto zákazník sa k nám rád vracia.

 

Naše zázemie:

Vyše 1000 m2 skladov, 100 km líšt skladom, 800 druhov rámov, 3 kamenné predajne, 15 zamestnancov, 24 rokov histórie. Sme rodinná firma, ktorá podniká poctivo, kvalitne a bez dlhov. Zákazníkom sa snažíme ponúknuť to najlepšie a svoje meno budujeme ako záruku toho najlepšieho servisu. Našou veľkosťou a rozsahom sme schopní vyhovieť ako VIP zákazníkom s kompletným servisom, tak aj tým, ktorí chcú nakúpiť najlacnejšie. Na väčšinu nášho tovaru poskytujeme záruku 26 mesiacov.

 

DANTIK, s.r.o. / Praha 5 / telefon: +420 251 680 209 / e-mail: eshop@dantik.cz / IČ: 63075652

Podľa zákona o evidenci tržieb je prodávajúci povinný vystaviť kupujůcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatů tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

 

     

 

 Dantik.cz na FAVI.sk

 

DANTIK, s.r.o.